Archiwum wiadomości

Już w najbliższy wtorek, 27 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 021. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Stolica w ogniu”. „Asta, Noelle, Mimosa i Yuno udają się do stolicy, by złożyć raport, a następnie zostają zaproszeni na uroczystość odznaczenia najlepszych magicznych rycerzy. Tam spotykają się z wrogością elity oddziałów zakonu. Nie zdają sobie jednak jeszcze sprawy, że niebawem będą zmuszeni odsunąć spory na bok, bo u wrót królestwa czai się mroczny cień pragnący zgładzić wszystkich rycerzy... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.02.2018

Już w najbliższy wtorek, 20 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 020. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Zebranie w stolicy”. „Po zdobyciu lochów Yuno i Asta, z bagażem nowych, tajemniczych mocy, wracają do kwater swoich oddziałów. Niedługo potem udają się do pałacu zdać raport. Co takiego powie im najsilniejszy mag w królestwie, cesarz magii? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.02.2018

Już w najbliższy wtorek, 13 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 019. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Zniszczenie i wybawienie”. „Asta zdobywa nowy miecz, w tajemniczy sposób pożycza moc Noelle i pokonuje władający dwiema naturami owoc eksperymentów Królestwa Diamond, Marsa! Niestety w wyniku ataku ponosi poważne obrażenia. Na dokładkę lochy nagle zaczynają się walić... Czy nasi bohaterowie zdołają wydostać się na zewnątrz, nim będzie za późno? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.02.2018

Już w najbliższy wtorek, 6 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 018. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Wspomnienia o tobie”. „Czarne Byki oraz Złoty Świt wspólnymi siłami pokonują sekretną broń Królestwa Diamond, Marsa, i razem wkraczają do komnaty skarbów! Jakie starożytne artefakty i zaklęcia znajdą młodzi adepci sztuki magii w tajemniczych lochach? Czy to już koniec ich problemów, a może wewnątrz czekają na nich jeszcze niebezpieczniejsze pułapki i wrogowie? Jaka przeszłość łączy pochodzące z rodziny królewskiej kuzynki, Noelle oraz Mimosę? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.01.2018

Już w najbliższy wtorek, 30 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 017. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Niszczyciel”. „Asta i Yuno, którzy w dzieciństwie złożyli sobie obietnicę, że wszystkich zdobytych przyjaciół będą traktować jak rodzinę, stają do walki ramię w ramię ze swoimi nowymi braćmi i siostrami! Czy zdołają pokonać niewiarygodnie silnych przeciwników z Królestwa Diamond? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.01.2018

Już w najbliższy wtorek, 23 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 016. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Przyjaciele”. „Drużyna Yuno wyprzedza Czarne Byki i jako pierwsza dociera do wrót skarbca, gdzie jednak Mimosa zostaje raniona przez potężnego maga diamentów. W tym samym czasie Luck toczy ciężki bój z magią otchłani Lotosa. Czy dwaj rywale zdołają zdobyć dungeon i przybliżyć się do tytułu cesarza magii? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.01.2018

Już w najbliższy wtorek, 16 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 015. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Diamentowy Mag”. „Asta, Noelle oraz Luck docierają do lochu, gdzie następnie zostają rozdzieleni. Gdy urocza szlachcianka oraz próbujący ją ratować niemagiczny przyszły cesarz magii wpadają w pułapkę, zjawia się najmniej oczekiwana osoba... Jak zakończy się przygoda w tym niebezpiecznym labiryncie? Czy młodym adeptom magii uda się znaleźć potężne zaklęcia oraz artefakty? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.01.2018

Już w najbliższym odcinku, 9 stycznia, w anime zadebiutują nowe utwory przewodnie - opening zatytułowany „PAiNT it BLACK” wykona girlsband BiSH (zdjęcie po lewej), natomiast ending „Amazing Dreams” zaśpiewa kapela SWANKY DANK. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 04.01.2018

Już za dwa tygodnie we wtorek, 9 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 014. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Lochy”. „Niedługo po tym, jak w Królestwie Clover zostaje wykryta anomalia, do Czarnych Byków dociera zlecenie zbadania lochów. Misję otrzymuje Asta, który razem z Noelle oraz Luckiem mają zająć się eksploracją owego tajemniczego dungeonu. Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.12.2017

Już w najbliższy wtorek, 26 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 013. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Oczami cesarza magii, ciąg dalszy”. „Dwudziesty ósmy cesarz magii, Julius Novachrono, wielki fanatyk magii, kontynuuje swoją podróż w poszukiwaniu nowych czarów i zaklęć. Tym razem zainteresował go Yuno, który razem z drugą rekrutką oddziału Złotego Świtu, Mimosą Vermillion, ochrania udającego się na studia do Królestwa Heart Salima de Hapshassa...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.12.2017

Już w najbliższy wtorek, 19 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 012. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Oczami cesarza magii”. „Asta, Noelle oraz Vanessa udają się do miasteczka zamkowego, gdzie są świadkami przestępstwa - kieszonkowiec kradnie obrotnej babulince worek z pieniędzmi. Chłopiec z wioski Hage bez wahania rusza za złodziejaszkiem i choć nie zdaje sobie z tego sprawy, wydarzenie to będzie miało wielki wpływ na jego przyszłość... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.12.2017

Już w najbliższy wtorek, 12 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 011. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Pewnego dnia w miasteczku zamkowym”. „Po zwycięstwie w wiosce Saussy i zdobyciu nagrody dla gildii, grupka przyjaciół z Czarnych Byków udaje się do miasteczka zamkowego, by się rozerwać. Gdy Asta kupuje na czarnym rynku pamiątkę, zostaje napadnięty przez tajemniczego mężczyznę. Wtedy nie zdaje sobie jeszcze sprawy, że jest obserwowany. Obserwowany przez niezwykłą, wysoko postawioną osobistość! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.12.2017

Już w najbliższy wtorek, 5 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 010. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Ci, którzy chronią”. „Asta, Noelle i Magna docierają do wioski Saussy, gdzie zostają zaatakowani przez grupę potężnych magów lodu i mgły. Gdy młodzi członkowie Czarnych Byków zostają postawieni pod ścianą, nagle swą potężną moc uaktywnia wzgardzana członkini rodziny królewskiej... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.11.2017

Już w najbliższy wtorek, 28 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 009. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Bestia”. „Asta, Noelle udają się na miotle Magny do wioski Saussy, by pozbyć się uprzykrzającego mieszkańcom życie stada dzików. Jednakże na miejscu okazuje się, że mają o wiele poważniejszy problem do rozwiązania - na ich drodze staje potężny mag! Czy świeżo upieczonym Czarnym Bykom uda się uchronić wioskę przed budzącym grozę niebezpieczeństwem? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.11.2017

Już w najbliższy wtorek, 21 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 008. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Nadchodzi pierwsza misja”. „Asta odkrywa sekret członkini rodziny królewskiej, Noelle, a następnie ratuje ją z opresji. Czy dwójka nowych rekrutów Czarnych Byków, których łączy równie trudna przeszłość, znajdzie wspólny język i wspólnie ruszy ku realizacji swoich marzeń? Możliwe, że kiedyś, bo teraz czeka ich codzienne życie przeplatane misjami w absolutnie najgorszym z wszystkich oddziałów Zakonu! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.11.2017

Już w najbliższy wtorek, 14 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 007. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Drugi rekrut”. „Asta przechodzi rytuał inicjujący i zostaje zaakceptowany przez członków Czarnych Byków. Jednak czy przez wszystkich? Okazuje się bowiem, że w tym roku do niesławnego oddziału dołączył jeszcze jeden nowy rekrut... a konkretnie to rekrutka! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.11.2017

W końcu znamy oficjalne dane odnośnie długości pierwszej serii Black Clover - anime ma zostać wydane na pięciu nośnikach, po 9-12 odcinków na każdym, i liczyć sobie w sumie 51 odcinków, więc można założyć, że ostatnie z nich wydane zostaną jesienią 2018 roku. Potwierdzono również, że w serii pojawią się cztery openingi oraz tyle samo endingów. Na razie nie wiadomo jednak, czy seria będzie później kontynuowana, jednakże manga wciąż jest wydawana i ma w tej chwili ponad 100 rozdziałów, więc można założyć, że po dłuższej przerwie anime wróci w drugiej serii i będziemy mogli dalej cieszyć się przygodami Yuno i Asty. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 04.11.2017

Już w najbliższy wtorek, 7 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 006. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Czarne Byki”. „Asta i Yuno w końcu wykonują pierwszy krok na drodze do tytułu cesarza magii - dostają się do Zakonu Magicznych Rycerzy. Mimo tego, jak zawsze zresztą, znajdują się na dwóch biegunach - Yuno w poważanym i cenionym Złotym Świcie, natomiast Asta w szalonych i nieprzewidywalnych Czarnych Bykach. Czy Asta znajdzie wspólny język z dziwakami z najgorszego oddziału w całym zakonie?! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 31.10.2017

Już w najbliższy wtorek, 31 października o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 005. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Droga do tytułu cesarza magii”. „Asta pokonuje Sekke Bronzazzę, jednakże żałosne wyniki z wcześniejszych testów sprawiają, że wciąż nie jest pewny przyjęcia do Zakonu Magicznych Rycerzy. Co wymyśli młody mag z wioski Hege i czy jego przyjaciel, Yuno, dopełni formalności, by razem mogli wykonać kolejny krok w stronę tronu cesarza magii?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.10.2017

Już w najbliższy wtorek, 24 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 004. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Egzamin na magicznego rycerza”. „Po długiej i niełatwej podróży nasi bohaterowie w końcu dotarli do stolicy Królestwa Clover. Egzamin na magicznego rycerza już na nich czekał! Jednak wtedy jeszcze nie wiedzieli, z jak potężnymi i okrutnymi przeciwnikami przyjdzie im się zmierzyć.... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.10.2017

Już w najbliższy wtorek, 17 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 003. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Do stolicy Królestwa Clover!”. „Yuno i Asta, po zdobyciu swoich grimoire'ów i przygodzie ze złodziejem, zamierzają udać się do stolicy Królestwa Clover, by podejść do egzaminu na magicznego rycerza. Jednak czy ich podróż przebiegnie bez żadnych przeszkód? Czy zdołają wykonać kolejny krok w drodze do spełnienia marzeń?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.10.2017

Już w najbliższy wtorek, 10 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 002. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Przysięga dwóch chłopców”. „Aście w końcu udaje się zdobyć swój grimoire i razem z Yuno ruszają na egzamin rekrutacyjny do zakonu magicznych rycerzy. W końcu mają szansę zrealizować marzenie, do którego obiecali sobie dążyć dawno temu, gdy byli jeszcze mali. Co takiego wydarzyło się przed laty, że Yuno z dnia na dzień zmienił się z beksy w dojrzałego mężczyznę, a Asta zaczął dzień w dzień wracać do domu brudny i poobijany? Dlaczego chłopcy tak bardzo pragną zostać Cesarzem Magii?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.10.2017

Już w najbliższy wtorek, 3 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 001. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Asta i Yuno”. „Asta to młody chłopiec, który marzy o zostaniu najsilniejszym magiem w królestwie. Jest tylko jeden mały problem - młodziak nie potrafi używać żadnej magii! Okazuje się jednak, że ma więcej szczęścia niż rozumu - otrzymuje niesamowicie rzadki grymuar pięciolistnej koniczyny, który udostępnia mu moc antymagiczną! Czy ktoś, kto nie potrafi używać mocy magicznej może zostać Cesarzem Magii? Jedno jest pewne - nasz bohater nigdy się nie podda!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.10.2017

Pojawił się zwiastun serii telewizyjnej Black Clover, w którego tle możemy usłyszeć piosenkę z openingu, „Haruka Mirai” w wykonaniu Kankaku Piero. Na pierwszy rzut oka oprawa dźwiękowa i animacja robią bardzo dobre wrażenie, pozostaje nam wyczekiwać z niecierpliwością październikowej premiery! Zapraszam do komentowania i udostępniania na Facebooku!

Dodano: 11.09.2017

Premiera coraz bliżej, napięcie rośnie, pojawia się coraz więcej szczegółów technicznych dotyczących serii telewizyjnej Black Clover. Wiadomo już, kto wykona pierwsze utwory przewodnie do serii - opening zatytułowany „Haruka Mirai” przygotuje czteroosobowa kapela Kankaku Piero, z kolei ending zaśpiewa duet Itowokashi - utwór piosenki końcowej to „Aoi Honou”. Zapraszam do komentowania!

Dodano: 11.09.2017

Pojawiła się kolejna, nastrojowa ilustracja, która ma za zadanie promować zbliżającą się wielkimi krokami (premiera już 3 października we wtorek!) serię telewizyjną, możecie ją zobaczyć poniżej. Co więcej, udostępniono projekty trzech kolejnych postaci: Ojca zagra Kazuki Nakao, siostrze Lily głosu użyczy Miyu Kubota, a w Sekke Bronzazzę wcieli się Ryota Ohsaka.

Dodano: 04.09.2017

Pierwszy odcinek już bardzo blisko! Japońska premiera adaptacji mangi Yuuki Tabaty, Black Clover, przedstawiającej losy młodego maga, Asty, zapowiedziana została na 3 października 2017 roku! Odcinki będą emitowane w każdy wtorek o godzinie 18:25 czasu lokalnego (11:25 w Polsce). Tłumaczenie wykona dla Was Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia, polska wersja będzie pojawiać się na stronie we wtorkowe popołudnia. Serdecznia zapraszamy i zachęcamy do promowania strony!

Dodano: 24.08.2017

W poniedziałek studio odpowiedzialne za produkcję anime Black Clover opublikowało kolejne projekty postaci, można je zobaczyć poniżej. W nawiasach aktorzy głosowi grający poszczególnych bohaterów.

Julius Nova Chrono (Toshiyuki Morikawa)


Fuegoleon Vermilion (Katsuyuki Konishi)


Nozel Silva (Kousuke Toriumi)


Kuba Rozpruwacz (Daisuke Namikawa)


Charlotte Roselei (Yu Kobayashi)


Klaus Lunettes (Takuma Terashima)


Mimosa Vermilion (Asuka Nishi)


William Vangeance (Daisuke Ono)

Dodano: 21.08.2017

Październikowa premiera pierwszej serii coraz bliżej, emocje rosną z każdą chwilą, pojawia się coraz więcej informacji o nadchodzącym anime. Wczoraj studio przekazało do wiadomości publicznej seiyuu, którzy będą odpowiadać za głosy większości postaci, a także ujawniło projekty bohaterów. Zapraszam do oglądania poniżej.

Asta (głosu użyczy Gokuto Kajiwara)


Charmy Pappitson (Kiyono Yasuno)


Yuno (Nobunaga Shimazaki)


Yami Sukehiro (Junichi Suwabe)


Vanessa Enoteca (Nana Mizuki)


Noelle Silva (Kana Yuuki)


Magna Swing (Genki Muro)


Luck Voltia (Ayumu Murase)


Grey (chwilowo brak danych)


Gordon Agrippa (Kenichirou Matsuda)


Gauch Adlai (Satoshi Hino)


Finral Roulacase (Jun Fukuyama)


Dodano: 07.08.2017

Black Clover to anime studia Pierrot na podstawie mangi fantasy autorstwa Yuuki Tabaty. Seria przedstawia losy młodego chłopca, Asty, który marzy o zostaniu najsilniejszym magiem w królestwie. Jest tylko jeden problem - młodziak nie potrafi używać żadnej magii! Okazuje się jednak, że ma więcej szczęścia niż rozumu - otrzymuje niesamowicie rzadki grymuar pięciolistnej koniczyny, który udostępnia mu moc antymagiczną! Czy ktoś, kto nie potrafi używać mocy magicznej może zostać Cesarzem Magii? Jedno jest pewne - nasz bohater nigdy się nie podda! Premiera będzie miała miejsce już w październiku 2017 roku, liczba odcinków na razie nie jest znana, jednakże biorąc pod uwagę, że do tej pory ukazało się ponad 100 rozdziałów mangi, seria powinna zostać co najmniej kilkudziesięcioodcinkowym tasiemcem. Tłumaczeniem zajmie się należący do naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia, Rozczochrany. Zapraszamy!

Dodano: 01.08.2017

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Boku no Hero Academia, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.