Kalendarz

1537754449
Black Clover 053: "Skryty za maską" 00 dni 00:00:00 09.10.2018
Black Clover 052: "Silniejszy zawsze wygrywa" 00 dni 00:00:00 02.10.2018
Opening 05 00 dni 00:00:00 02.10.2018
Ending 05 00 dni 00:00:00 02.10.2018
Black Clover 051: "Dowód słuszności" 00 dni 00:00:00 25.09.2018
Black Clover 050: "Koniec bitwy, koniec rozpaczy" 00 dni 00:00:00 18.09.2018
Black Clover 049: "Poza granice" 00 dni 00:00:00 11.09.2018

Wiadomości

Pojawiła się ilustracja zapowiadająca nadchodzący sezon Black Clover, prezentujemy go poniżej. Nowy rozdział w anime rozpocznie już w 51. odcinku saga Obrona Kiten, która poprzedzi arc Wiedźmi Las. Przypominam, że choć seria początkowo miała mieć 51 odcinków, w związku z dużą popularnością podjęto decyzję, by bez żadnych przerw kontynuować wydawanie anime. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 22.09.2018

Już w najbliższy wtorek, 25 września o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 051. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Dowód słuszności”. „Czarne Byki wracają z podwodnej krainy i udają się na audiencję do cesarza, Juliusa Novachrono. Gdy wydaje się, że magiczni rycerze będą mieli chwilę odpoczynku, staje przed nimi kolejne wyzwanie - u wrót kraju czai się jeszcze bardziej przerażające niebezpieczeństwo - potężne siły odwiecznego wroga zbliżają się do Clover! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.09.2018

Już w najbliższy wtorek, 18 września o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 050. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Koniec bitwy, koniec rozpaczy”. „Yami, dzięki odwadze i poświęceniu podopiecznych, otrzymuje nowe zaklęcie, przy pomocy którego zabija członka Trzeciego Oka, Vetta! Choć Czarne Byki odnoszą zwycięstwo, tajemnicza grupa terrorystyczna Oka Białej Nocy wciąż działa i dalej knuje, jak zdobyć wszystkie magiczne kamienie. Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.09.2018

Już w najbliższy wtorek, 11 września o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 049. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Poza granice”. „Do bohaterów toczących zażarty bój z dziką bestią dołączają Charmy, Gauche oraz Gray! By pokonać potężnego członka Oka Białej Nocy, będą musieli przekroczyć swoje ograniczenia. Jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.09.2018

Mimo że początkowo anime Black Clover zaplanowane zostało na 51 odcinków, ogromna popularność serii, również na Zachodzie, sprawiła, że postanowiono kontynuować wydawanie odcinków! Przy aktualnym tempie wydawania studio posiada materiał na około 50-100 odcinków, więc można spodziewać się, że anime będzie nadawane przez kolejny rok! Serię nadal będzie dla Was tłumaczył Rozczochrany (mimo że w tym sezonie przybywa mu Fairy Tail), dlatego zachęcamy do wsparcia tłumacza oraz serwerów (kliknij). Dziękujemy. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 04.09.2018

Już w najbliższy wtorek, 4 września o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 048. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Rozpacz kontra nadzieja”. „Na pole bitwy wkracza użytkowniczka magii nici, Vanessa, i na powrót wlewa w serca młodych magicznych rycerzy nadzieję. Ubezpieczany przez przyjaciół Asta rusza do walki z bestią z piekła rodem, Vettem! Jednak czy uda mu się przezwyciężyć moc mitycznej bestii? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.08.2018

Już w najbliższy wtorek, 28 sierpnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 047. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Jedyna broń”. „Gdy Vetto wchodzi w Tryb Mitycznej Bestii, wydaje się, że dla Noelle nie ma już ratunku! Jednak wtedy z ziemi podnosi się Asta, osłania przyjaciółkę i rozpoczyna się prawdziwe piekło! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.08.2018

Już w najbliższy wtorek, 21 sierpnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 046. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Przebudzenie”. „Gdy Vetto, jeden z liderów Oka Białej Nocy, bez problemu rozprawia się z Astą i wydaje się, że Czarne Byki pogrążą się w rozpaczy, do akcji wkracza Noelle i robi coś niewyobrażalnego... Czy młoda członkini rodziny królewskiej zdoła przeciwstawić się dzikiej nawale bestii? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.08.2018

Już w najbliższy wtorek, 14 sierpnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 045. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Chłopak, który nie wiedział, kiedy odpuścić”. „Połączone siły ognia i błyskawicy uderzyły ze zdwojoną siłą we wroga... Tymczasem Asta z bratem Kahono pełni niepokoju i motywacji zmierzali na pole walki. Czy Czarne Byki zdołają pokonać jednego z generałów Oka Białej Nocy? Jedno jest pewne – tanio skóry nie sprzedadzą! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.08.2018

Już w najbliższy wtorek, 7 sierpnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 044. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Naiwna kula ognia i nieokiełznany piorun”. „Gdy wydawało się, że najgroźniejszym przeciwnikiem Czarnych Byków będzie syn Najwyższego Kapłana, a battle royale okaże się niewinną zabawą, na scenę wkroczyły krwiożercze bestie z Oka Białej Nocy! Czy nasi bohaterowie zdołają przeciwstawić się terrorystom? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 31.07.2018

Już w najbliższy wtorek, 31 lipca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 043. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Battle royale w świątyni”. „Asta, Noelle i reszta Czarnych Byków w końcu dotarli do Podwodnej Świątyni, która nie okazała się być jednak mrocznym lochem, a rzeczywistą świątynią z zarządzającym nią poczciwym, acz nieco zwichrowanym staruszkiem. Celem odzyskania magicznego kamienia bohaterowie muszą wziąć udział w niewinnie zapowiadającym się, świątynnym battle royale, jednakże...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.07.2018

Już w najbliższy wtorek, 24 lipca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 042. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Podwodna Świątynia”. „Noelle dzięki poznanej na plaży rówieśniczce uczy się nowego zaklęcia, którym ma zabrać do Podwodnej Świątyni grupę Czarnych Byków. Czy jednak uda się zrealizować misję bez przeszkód i zwinąć Oku Białej Nocy magiczny kamień sprzed nosa? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.07.2018

Już w najbliższy wtorek, 17 lipca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 041. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Historia dorastania wodnej dziewczyny”. „Czarne Byki przybywają do kurortu w Raquey, gdzie czeka już na nich kapitan Yami, który przeprowadził wcześniej śledztwo. Grupa za siedem dni, gdy księżyc znajdzie się w pełni, dzięki magii Noelle ma popłynąć do Podwodnej Świątyni. W międzyczasie Asta spotyka na plaży tajemniczą, śpiewającą dziewczynę... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.07.2018

W anime rozpoczyna się właśnie nowa, prawdopodobnie ostatnia w pierwszej serii, saga - „Podwodna Świątynia”, w której pojawi się nowa, charakterystyczna postać żeńska (sprawdź na zdjęciu, spoiler). I, uwaga, zagra ją urocza Megumi Hen - która wcześniej wcieliła się między innymi w postać Gona z HunterxHunter! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 09.07.2018

Już w najbliższy wtorek, 10 lipca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 040. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Legenda Czarnej Plaży”. „By pokrzyżować plany Oku Białej Nocy i zwinąć im sprzed nosa jeden z kamieni magicznych, Czarne Byki na zlecenie cesarza magii mają udać się do jednej ze stref wielkiej magii – Podwodnej Świątyni! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.07.2018

Już w najbliższy wtorek, 3 lipca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 039. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Trzylistne pozdrowienie”. „Dzięki pomocy Asty i jego antymagii udaje się wydobyć informacje z dwójki schwytanych terrorystów. W końcu wychodzi na jaw, kto jest szpiegiem, który umożliwił Oku Białej Nocy inwazję na stolicę. Jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.06.2018

Już w najbliższy wtorek, 26 czerwca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 038. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Konferencja kapitanów”. „Kapitanom oddziałów oraz kilku innym rycerzom udaje się odeprzeć atak wroga i zmusić go do odwrotu. Mimo zwycięstwa, zagrożenie wciąż pozostaje. W międzyczasie Asta zostaje przeniesiony do kwatery głównej Zakonu Magicznych Rycerzy, by wykonać pewną misję... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.06.2018

Już w najbliższy wtorek, 19 czerwca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 037. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Ten, który urodził się bez magii”. „Gdy na pole bitwy wkraczają posiłki wroga, Raia, vetto i Fana, magiczni rycerze ponownie zostają przyciśnięci do muru. Władająca potężnymi magiami grupa Trzeciego Oka wydaje się zbyt silna dla Yamiego. Wtedy do jaskini wkraczają potężni sojusznicy... Jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.06.2018

Już w najbliższy wtorek, 12 czerwca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 036. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Troje oczu”. „Gauche wzmocniony maną starej siostry zakonnej oraz dzieciaków z sierocińca wraca do jaskini i w ostatniej chwili odbija przytłaczający atak maga światła. Gdy wydaje się, że sytuacja jest opanowana i wystarczy zabrać przywódcę Oka Białej Nocy na przesłuchanie, na miejscu zjawiają się trzy tajemnicze postaci... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.06.2018

Już w najbliższy wtorek, 5 czerwca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 035. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Światło sprawiedliwości”. „Zwalczyć ogień ogniem... W wydawać by się mogło szalonym umyśle Lichta narodziła się myśl zniszczenie Królestwa Clover i wzniesienia nowego, prawego kraju na jego zgliszczach. Jednak czy magiczni rycerze, z władającym magią mroku Yamim na czele, mu na to pozwolą? W końcu rozpoczyna się walka na całego w jaskini. Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.05.2018

Pojawił się pierwszy zwiastun gry, która trafi do rąk fanów jeszcze w tym roku, 13 września: Black Clover „Quartet Knights”, można go obejrzeć w rozwinięciu newsa. Trailer przedstawia jedną z grywalnych postaci dostępnych w grze - Yuno. Inni ujawnieni do tej pory bohaterowie, którymi będziemy mogli zagrać, to: Asta, Yuno, Noelle Silva, Mimosa Vermillion, Gauche Adlai, Magna Swing, Luck Voltia, Yami Sukehiro, młody Yami Sukehiro, Vanessa Enoteca, a także zupełnie nowa postać, stworzona specjalnie na potrzeby gry: Karuna. Tytuł dostępny będzie na PC (poprzez Steam), a także PS4. Pozycja pozwoli graczom na kooperację w pojedynkach 4 na 4. Zapraszam do oglądania i komentowania.

Dodano: 27.05.2018

Już w najbliższy wtorek, 29 maja o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 034. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Magia światła kontra magia mroku”. „Gdy wzmocniony magią Gauche'a Asta pokonuje błotnistą bestię oraz jej panią, nagle jaskinię rozświetla znajome światło. Przywódca Oka Białej Nocy ponownie wkracza na scenę! Czy odsiecz przybędzie na czas? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.05.2018

Już w najbliższy wtorek, 22 maja o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 033. odcinek anime Black Clover zatytułowany „By pewnego dnia komuś pomóc”. „Gdy Sally przemienia Baro w ogromną, pozbawioną świadomości błotną bestię, a Gauche zdroworozsądkowo postanawia ratować siebie i jego maleńką siostrzyczkę, Asta i stara zakonnica zostają postawieni pod ścianą - muszą sami ochronić grupę dzieci przed rozwścieczonym stworem oraz szalonym naukowcem. Jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.05.2018

W tegorocznym, 22. numerze Weekly Shounen Jumpa ogłoszono, że powstaje gra mobilna inspirowana popularną mangą Yuuki Tabaty, Black Clover. Pozycja ma być zatytułowana Black Clover: Mugen no Kishidan i działać na iOS-ie oraz Androidzie. Tytuł ma być darmowy z opcją zakupu przedmiotów w grze. Producentem jest znane i cenione studio Bandai Namco Entertainment, więc można się spodziewać naprawdę rozsądnej realizacji projektu. Rozgrywka ma polegać na tworzeniu swojej drużyny z ulubionych bohaterów i obronie królestwa. A wybór będzie spory, bo do dyspozycji gracza będą nie tylko magiczni rycerze z zakonu rycerskiego Królestwa Clover, ale również członkowie armii Królestwa Diamond czy też złoczyńcy należący do Oka Białej Nocy. Pozycja ma zostać wydana jeszcze w tym roku. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 09.05.2018

Już w najbliższy wtorek, 15 maja o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 032. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Trzy listki”. „Asta, Gauche oraz siostra zakonna ruszają na pomoc porwanym dzieciakom. Gdy docierają na miejsce, do jaskini w górach, rozpoczyna się walka z dwójką braci, którzy chcieli wykorzystać młodych mieszkańców miasteczka do pozyskiwania i sprzedaży many. Po długiej walce w końcu szala zwycięstwa przechyla się na korzyść magicznych rycerzy, jednakże wtedy na placu boju pojawia się ktoś niespodziewany...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.05.2018

Już w najbliższy wtorek, 8 maja o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 031. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Pościg na śniegu”. „Gdy Asta odwiedza Rebekę i zostaje u niej na noc, nagle z miasteczka znikają wszystkie dzieciaki. Do tego wszystko dzieje się w zimowej, śnieżnej scenerii, mimo że do zimy wciąż daleko. Świadkowie twierdzą, że na niebie widzieli tajemniczą marę... Czy Asta i Gauche podają sobie rękę i połączą siły, by ocalić małą Marie i resztę dzieciaków? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.05.2018

Już w najbliższy wtorek, 1 maja o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 030. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Lustrzany Mag”. „Gauche, gdy zbliżają się urodziny jego aniołka, Marie, udaje się na poszukiwania prezentów. W tym samym czasie Asta odwiedza Rebeccę, by pobawić się z jej rodzeństwem, i po wyczerpującym dniu zostaje u znajomej z randki grupowej na noc. Wtedy jednak dzieje się coś dziwnego - z nieba zaczyna padać biały puch...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.04.2018

Już w najbliższy wtorek, 24 kwietnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 029. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Ścieżka”. „Asta po trudach misji w stolicy i uzyskaniu awansu w zaciszu gildii przygotowuje się do dalszej drogi w stronę tytułu cesarza magii. Ścieżka ta będzie długa i wyboista, a przeszkody na niej spotkane nie śniły się głównemu bohaterowi w najgorszych snach! Jaki sekret skrywa grimoire młodocianego krzykacza? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.04.2018

Już w najbliższy wtorek, 17 kwietnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 028. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Wybranka serca”. „Po tym, jak Asta za swą postawę podczas inwazji na stolicę otrzymuje awans, mistrz gildii przyznaje mu kilka dni wolnego. Młody Byk wykorzystuje ten czas, by za namową Finrala udać się na randkę grupową. Z kim spotka się główny bohater i jak na tę sytuację zareaguje Noelle?!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.04.2018

Już w najbliższy wtorek, 10 kwietnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 027. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Światło”. „Grupa terrorystów, Demoniczne Oko Białej Nocy, porywa Astę i ucieka do swojej kryjówki, gdzie ma dojść do spotkania z ich tajemniczym Panem. Na miejscu jednak nieoczekiwanie zjawia się cesarz magii, Julius Novachrono, który bez problemu radzi sobie z potężnymi magami. Jednakże gdy on i Asta szykują się do powrotu do stolicy, dochodzi do rozbłysku oślepiającego, jakby nie z tej ziemi, światła...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.04.2018

Producent anime Black Clover podał w dniu wczorajszym informację o aktorce głosowej, która wcieli się w postać szalonego naukowca z pierwszej serii Black Clover. Sally, bo takie imię nosi owa bohaterka, zostanie zagrana przez uroczą Minami Tsudę! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 02.04.2018

Już w najbliższy wtorek, 3 kwietnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 026. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Zranione bestie”. „Gdy wydaje się, że sytuacja jest opanowana i uda się odciąć drogę ucieczki Radesowi, na polu walki zjawia się grupa zakapturzonych postaci. I choć Asta i Leopold niczym zranione, przyparte do muru bestie rzucają się na wroga... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.03.2018

Już w najbliższy wtorek, 27 marca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 025. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Przeciwności losu”. „Yuno, któremu dzięki niezamierzonej pomocy użytkowniczki magii przeklętego popiołu udaje się porozumieć ze swoim duszkiem wiatru, Bell, w końcu pokonuje swoją przeciwniczkę. W tym samym czasie przed Astą zjawia się mózg całego projektu, a także, ku radości Leopolda, wraca Fugeoleon, jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.03.2018

Pierwsza seria anime, która została zapowiedziana na 51. odcinków, nieuchronnie zbliża się do półmetka. W związku z tym oraz nadchodzącymi nowymi, ekscytującymi wydarzeniami w anime wydany został nowy plakat promujący, który możecie zobaczyć poniżej. Wnioskując z przedstawionych na nim postaci, akcja w drugiej części premierowej serii przyspieszy, a i całkiem możliwa jest ekranizacja powieści light-novel Black Clover! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 19.03.2018

Już w najbliższy wtorek, 20 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 024. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Blackout”. „Gdy wydawało się, że szturm na Królestwo Clover został opanowany i wykończenie niedobitków wroga to tylko formalność, nad stolicą zamajaczyła tajemnicza sylwetka i wszyscy najpotężniejsi magiczni rycerze nagle zniknęli, jakby zapadli się pod ziemię! Jak się miało później okazać, był to tylko początek koszmaru mieszkańców przyzamkowego miasteczka... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.03.2018

Już w najbliższy wtorek, 13 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 023. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Szkarłatny Lew”. „Gdy Asta toczy zacięty bój z Radesem, dołącza do niego sam kapitan oddziału Szkarłatnych Lwów, Fuegoleon! W tym samym czasie Noelle razem z Leopoldem stają w szranki z jednym z chowańców mrocznego maga! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.03.2018

Już w najbliższy wtorek, 6 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 022. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Dziki taniec magii”. „Gdy niczego nieświadomi magicznie rycerze w najlepsze świętują na zamku, do stolicy niezauważeni, omijając magiczną barierę dostają się tajemniczy magowie. Rozpoczyna się atak, stolica staje w ogniu. Czy połączone siły oddziałów Zakonu zdołają odeprzeć żądnego zemsty, gotowego na wszystko przeciwnika? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.02.2018

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Boku no Hero Academia, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.